top of page
Furgoonid

Furgoonid

Meie tootevalik on lai. Pakume ja konstrueerime kohapeal erineva otstarbega furgoone, furgoonide erilahendusi

ning lisavarustust.

  • kergfurgoonid (mõeldud kuni 3,5 t täismassiga autodele)

  • tavafurgoonid

  • täiskülgavatavad furgoonid 

  • isotermilised -  ATP nõuetele vastavad FNA ning FRC klassi furgoonid

  • erilahendusega furgoonid  vastavalt kliendi soovidele 

Furgoonid on koostatud plastikkattega Sandwich-paneelidest, koostekomponentidena  kasutame anodeeritud alumiiniumist profiile ja roostevabast terasest komponente (lukud, hinged jmt). Meie poolt pakutavate

furgoonide maksimaalseks pikkuseks on 11,9 m ja kõrguseks 3,05 m.

Lisavarustusena pakume tagaluuktõstukeid, jahutus- ja soojendusagregaate ning liigutatavaid vaheseinasid.

Veokastid

Veokastid

TMF Furgotec valmistab erineva otstarbega veokaste. Pakume nii alumiiniumprofiilidest alusraamiga (kuni 6,5 t täismassiga autod) kui ka terasprofiilidest abiraamiga veokaste. Anodeeritud alumiiniumprofiilidest portede kõrgus on 400 - 1200 mm.

Valikus on erinevad veokastide lukustuse variandid. Lisaks pakume veokastidele tendisõrestikke koos erinevate tendilahendustega.

Veokasti konstrueerimisel võtame arvesse nii kliendi soove kui ka ekspluatatsioonist tingitud eripärasid. Meie töös on määrava tähtsusega kvaliteetsete materjalide ja komponentide kasutamine ning läbimõeldud konstruktsioon.

 

Lisavalikuna ehitame isekallureid kuni 7000 kg täismassiga autodele. Täiendavat infot isekallurite kohta leiad vastavast rubriigist.

Furgoonhaagised

Furgoonhaagised

Valmistame furgoonhaagiseid, mille lubatud täismass on kuni 3500 kg. Valikus on nii piduriteta (O1 kategooria - täismass kuni 750 kg) kui ka piduritega (O2) haagised. Haagis võib olla 1-, 2- või 3- teljeline.

Pealisehituse (furgooni) mõõdud saab klient tellida täpselt oma soovidest ja vajadustest lähtuvalt. Samuti saab tellija määrata luukide ja uste arvu, suuruse ja asukohad. Täiendavalt pakume furgoonhaagistele erinevat vajalikku sisustust (riiulid, kapid jmt).

Furgooni kere koosneb isotermilistest plastikkattega Sandwich-paneelidest. Montaažil kasutame kvaliteetseid ja ilmastikukindlaid komponente, nagu anodeeritud alumiiniumist koosteprofiilid, roostevabast terasest lukud, hinged jmt. Alusvankri konstrueerimisel kasutame peamiselt Saksa tootja Knott GmbH sildasid ja muid komponente.

Seega, kui teil on vajadus kvaliteetse ja vastupidava furgoonhaagise järele, pöörduge julgelt TMF Furgotec meeskonna poole. Koos leiame kindlasti parima lahenduse.

Eriprojektid

Eriprojektid

Oleme võimelised konstrueerima kõikvõimalikke eriotstarbelisi pealisehitusi ja täitma spetsiaaltellimusi. Anna meile oma soovidest teada!

Sandwich paneelid

Sandwich paneelid

Soojakud
bottom of page